.

.

Коле Криви Сечкање Нож Кујна Essentials, Редовни, Сребро.

Коле Криви Сечкање Нож Кујна Essentials, Редовни, Сребро.

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одличен Квалитет.Мора За Секоја Кујна.Одличен Производ.Од Името На Брендот : Коле.Големина : Редовни.Совршен за сечкање зеленчук или mincing билки, Ова 10" Криви сечкање нож се одликува со исклучително остар криви нерѓосувачки Челик сечилото и дрвени рачки.Машина за миење садови безбедно.Доаѓа спакувана во мида школка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата