.

.

Keersi Топло Птица Гнездо Куќа Кревет Виси Hammock Играчка за Budgie Parakeet Cockatiel Cockatoo Conure Lovebird Африкански Сив Амазон Папагал Кафез Костур Стојат

Keersi Топло Птица Гнездо Куќа Кревет Виси Hammock Играчка за Budgie Parakeet Cockatiel Cockatoo Conure Lovebird

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

S : 16x10x12cm/ 6.3x3.9x4.7 инчен; Боја : случајни.Фланелен боксери ткаенина, мека на допир, лесно да се lint, не е лесно да вакуум.Светла боја и пријатна ќе го привлече вашето птица внимание и интерес.Оваа креветот му дава на вашиот прекрасна папагал или птица топло и пријатно место за одмор.Мека удобност играчки и спиење тестови може да се ублажи птици стрес и им даваат чувство на сигурност.Функција Топло и удобно, добра пропустливост на воздух кафез hammock е-мора да има за мали миленичиња кафез Дебели кадифен ткаенини обезбеди добро место за мали животни Included1 x топол кревет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата