.

.

LJGYX Игла за Шиење 100-200pcs/вреќа 20 25 30 40 50 60 70 мм Рамна Глава Иглички Злато/Бакар/Родиум Headpins за Накит Наоди Одлуки DIY Обезбедува Здрав, Компактен и Лесен за Ракување.

LJGYX Игла за Шиење 100-200pcs/вреќа 20 25 30 40 50 60 70 мм Рамна Глава Иглички Злато/Бакар/Родиум Headpins

DEN 1771.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

200pcs/вреќа 20 25 30 40 50 60 70 мм Рамна Глава Иглички Злато/Сребрена боја/Црвен Бакар/Родиум/Бронза Headpins За Накит Наоди Одлуки DIY.Пакет вклучувајќи : 200 Pcs(Пакет).Производ тежина : (200 Pcs*16mm /17g),(200 Pcs*20mm /22g),(200 Pcs*25мм /24g),(200 Pcs*30мм /30g),(200 Pcs*35mm /34 г),(200 Pcs*40mm /38g),(200 Pcs*45mm /44 g)(200 Pcs*50mm /48 г),(100 Pcs*60mm /24 г),(100 Pcs*70mm /30g).Одговара : Директор Игли / рачно изработени / DIYmaking studearrings.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата