.

.

KDGENG Чевли Белење на Гел за Чистење, Чевли Белење на Гел за Чистење на Одлуки Лента Слободни, Чевли Дамка Смена за Бели Патики, Брзо и Лесно Нечистотија и Дамка Смена (

KDGENG Чевли Белење на Гел за Чистење, Чевли Белење на Гел за Чистење на Одлуки Лента Слободни, Чевли Дамка

DEN 2124.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Принципи на Безбедно Хемија : за Разлика од други производи кои белење на чевли со покривање, тоа отстрани жолта нечистотија со хемиска реакција, враќање на неговата вистинска боја во суштина.Безбедна за Горниот дел на Чевли : Чевли Белење на Гел за Чистење се однесува на трајни слој заштита.Составен со нежна формула, тоа нема оштетување на материјални и површината на чевли, кој е безбедно и безопасно.Лесен за Користење : тоа доаѓа со цедење млазницата, кој е лесен за ракување и може да се шири рамномерно, без soiling вашите раце.Чувајте ги Вашите Чевли Гледа Како Нова : Ова бели чевли почиста додава деконтаминација состојки, кои ќе брзо и лесно да се отстрани нечистотијата и дамки.Повеќе веројатно да се придржуваат до површината на чевли од водата и да се постигне подобро чистење резултати.Широко се Користи : Тоа може да се користи за да се отстрани жолта од голем број на бели чевли, како школка-пети чевли, платно чевли, спортски чевли, воздухопловната чевли и така натаму.Answer : ___________________________ Note : 1. Пред операцијата, користете лента да се држиме околу оксидира делови да бидат третирани за да се избегне misapplication 2. Забрането е да се користи за обоени чевли горен дел, а не и за ЕВА пена материјал, пена дното, кристално дното, кожа површина, текстил, итн.Нашите високо-квалитетни "Чевли Белење на Гел за Чистење" отстранува нечистотијата и жолта од чевли, и да може ефективно да ги задржи вашите бели патики сјајна бела!!Спецификации Капацитет : 100g (доволно 6-12 пара чевли) поле на примена : разни материјали ѓон, чевли рабовите Пакетот вклучува Чевли Белење на Гел за Чистење x 1/2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата