.

.

Злато Трепкане Малку Ѕвезда Партија Garlands Сјајот Виси Месечината Ѕвезди Украси за Деца Роденден Bday Бебе Туш Свадба Рамадан EID Дипломирањето Партија Материјали

Злато Трепкане Малку Ѕвезда Партија Garlands Сјајот Виси Месечината Ѕвезди Украси за Деца Роденден Bday Бебе

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 3pcs./ 4meters Garlands, целосно 39ft/12 метри.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : -Метален Мет s Ден Декорација, Мајки Ден Декорација.Други Месечината Ѕвезда Планета Злато Партија Украси.Расположи, Расположи, Расположи!.Споделување на среќа и да уживате во вашето шампањ со вашите блиски пријатели во еден фасцинантен поставување украсени со Decor365s брилијантен блескавата и сјајна garlands.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата