.

.

Gaffers Лента 2 Инчи | Црна | САД Направени Квалитет | Остава Остатоци | 12 Mils Дебел | 2 Инчен x 55 Метри | by Gaffer Моќ

Gaffers Лента 2 Инчи | Црна | САД Направени Квалитет | Остава Остатоци | 12 Mils Дебел | 2 Инчен x 55 Метри

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

НА GAFFER МОЌ БРЕНД Е ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ, ПРОФЕСИОНАЛНИ GAFFER ЛЕНТА – нашата лента е направен специјално за индустрија професионални.Многу gaffer ленти се увезуваат, а не на професионална одделение квалитет.Наше е направен во САД и ние сме горди да се каже дека тоа е највисок квалитет gaffer лента на пазарот!GAFFER МОЌ ПЛУС Е 11.5 MILS, И РЕКЛАМИ КОИ ДОПОЛНИТЕЛЕН СЛОЈ НА ДЕБЕЛИНАТА.СЛУЖАТ НА ИНДУСТРИЈАТА за ПРОФЕСИОНАЛЕН децении, Филмска и ТВ Пука, Студио за снимање, Театар/Фаза на Производство, Автомобилската индустрија, Спорт Продукции, Цркви, Филм Училишта, за Радиодифузија Класи, Кутија-Запечатување, Осветлувањето треба само неколку инчи, или неколку мали стапчиња?Без пот и не ножици потребни тука.Многу лесно rips во две, три, четири или повеќе.Овој силен, јак, памучна крпа притисок осетлив лента со силно лепило својства.Вода нема да навлезат преку лента.НИЕ ги КОРИСТИМЕ на НАШИТЕ производи, НИЕ ги ЗНАЕМЕ НАШИТЕ ЛЕНТИ - Gaffer Моќ Gaffer Лента се користи од страна на индустријата за професионалци кои ја знаат голема gaffer лента.Ние сум поминал години на филмот поставува и знаат точно она што го барате.Нашата лента е направен од 100% во САД и тоа секогаш ќе биде.Остатокот увери, ние ги знаеме нашите ленти.МИР НА УМОТ со голема, сигурен лента.Вистински Gaffers Лента е НИ Направи, а не е лесно да се најде во вашиот локалните продавници.Неговото главно се користи во Уметноста Индустрија поради неговиот посебен квалитет на не оставајќи било остатоци кога отстранети.Нејзината главна цел е да се обезбеди кабли, етикета опрема и подот ознаки.откако отстранет, тоа не остават остатоци зад себе.Во неа, Gaffer Лента се тешки-должност, притисок осетлив памучна крпа лента со лепило својства кои е лесно да се отстранат без да остават леплива неред зад себе.Тоа има тони користи и на професионално ниво и дома.Ние тоа го нарекуваме суштински дел од вашата лента со алатки.Она што го прави толку корисно е дека тоа е првенствено се користи за пократок рок апликации, каде што планираат да се отстрани лента.Обезбедување на кабли на поставува или дома, лента за windows за да се спречи drafts (недовршени), безбедна кутии, поправи апарати; Тоа е, исто така, често се користи на автомобили и чамци.Тоа е се оди до лента за било која апликација, со намера за отстранување на снимката откако работата е завршена.Имаме сите бои и големини можете да можеби треба.Вистински Gaffers Лента е НИ Направи, а не е лесно да се најде во вашиот локалните продавници.Неговото главно се користи во Уметноста Индустрија поради неговиот посебен квалитет на не оставајќи било остатоци кога отстранети.Нејзината главна цел е да се обезбеди кабли, етикета опрема и подот ознаки.откако отстранет, тоа не остават остатоци зад себе.Во неа, Gaffer Лента се тешки-должност, притисок осетлив памучна крпа лента со лепило својства кои е лесно да се отстранат без да остават леплива неред зад себе.Тоа има тони користи и на професионално ниво и дома.Ние тоа го нарекуваме суштински дел од вашата лента со алатки.Она што го прави толку корисно е дека тоа е првенствено се користи за пократок рок апликации, каде што планираат да се отстрани лента.Обезбедување на кабли на поставува или дома, лента за windows за да се спречи drafts (недовршени), безбедна кутии, поправи апарати; Тоа е, исто така, често се користи на автомобили и чамци.Тоа е се оди до лента за било која апликација, со намера за отстранување на снимката откако работата е завршена.Имаме сите бои и големини можете да можеби треба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата