.

.

Inficase Заштитна Holster Случај за Samsung Галакси S20 Плус (6.7), Тешки-Должност Хибрид Покрие со Појас-Клип Носителот/Потпирач, Воена Одделение Shockproof Оклоп Капка-Доказ Солиден

Inficase Заштитна Holster Случај за Samsung Галакси S20 Плус (6.7), Тешки-Должност Хибрид Покрие со Појас-Клип

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МУЛТИ-СЛОЈ за ЗАШТИТА : Овој слој 3 здрав тактички armour нуди мили-spec полно тело заштита за вашиот Самсунг Galaxy S20 Плус.Надворешниот слој со двојна зајакнати рабови, тешка внатрешна рамка и силна абсорбента перница пломба обезбедува хибрид заштита што треба за сите вистински услови за живот.МОНТАЖНИ И 360° ВРТЛИВАТА HOLSTER СПОЈУВАЛКА за КАИШ : На holster спојувалка за каиш ротира 360 степени, што полесно да се носат вашиот телефон за време на работа, патување, активности на отворено или било авантура.На beltclip исто така, може да се користи како удар-се залагаме за раце слободни медиуми гледање.ШОК / DROP / ПРАШИНА ДОКАЗ со ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Тешко пластични внатрешна поликарбонат (PC) школка и мека гума, силикони надворешниот TPU изградба апсорбира шок и влијание нуди добра потпора dropproof дизајн.Dustproof пристаништа ќе го заштити вашиот мобилен телефон од прашина, нечистотија и остатоци.ЕРГОНОМСКИ И ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Не се лизга grippy надворешниот материјал со ергономски дизајн обезбедува удобност и тесни одговара потребни за тројна слоевит случај.Inficase физички брендирање се чува невидливи во согласност со елегантен дизајн за чист изглед. %100 ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Inficase кавга-бесплатно гаранција ги покрива вашето искуство од моментот кога ќе цел вклучувајќи го и превозот штети со брза онлајн инспекција процес.Ако на било кој начин не сте задоволни со вашата нарачка, само нас контакт и даде нашиот тим шанса да се направи тоа право.Вашето задоволство е загарантирана или со замена или рефундирање!.Inficase Samsung Галакси S20 ПЛУС (САМО) Покрие, Воена Одделение со Полно Тело, Заштита со Holster Спојувалка за Каиш, Shockproof Капка-доказ Прашина-доказ Солиден Case Inficase случај е одличен заштитник за оние кои сакаат авантури, активности на отворено и вежбање.Нашиот случај обезбедува голема погодност да го носат вашиот телефон за време на тешка работа, патување или за било авантура.COMPATIBILITYSamsung Галакси S20 ПЛУС (6.7" - 2020 - 5 G)ОКЛОП DESIGNOur случај е дизајниран за да додадете удобноста и практичноста без forgoing заштита.ROTATABLE & МОНТАЖНИ HOLSTER СПОЈУВАЛКА за КАИШ / KICKSTANDOur за носење карактеристики на спојувалка за каиш кој може да се attachable, отстранлив (монтажни) и 360° ротирачки.Со здрав заклучување механизам, овој случај придава безбедно да појас.На holster исто така двојки како потпирачот така можете да гледате видео записи или филмови.ЛЕСЕН ПРИСТАП ДО СИТЕ PORTSAll телефон пристаништа и карактеристики се лесно достапни.ТЕШКО и ЦВРСТО PROTECTIONThis здрав случај нуди одлична одбрана против паѓа, паѓа, влијанија и суровиот свет надвор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата