.

.

PRIMODA Womne е без Ракави Синџир Оглавник Drawstring Страна Шлиц Ruched Bodycon Midi Фустан Backless Ноќ Clubwear

PRIMODA Womne е без Ракави Синџир Оглавник Drawstring Страна Шлиц Ruched Bodycon Midi Фустан Backless Ноќ Clubwear

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Главен материјал:Полиестер.Мека, мазна и дише silkly сатен midi облека за жени.Функција : Качулка вратот, Шпагети рака, Backless, без Ракави, од Страна на ruched фустан, Прилагодлив страна шлиц со drawstring, Midi должина фустан, bodycon тенок одговара фустан, неправилни полите фустан.Сатенски Клуб Фустан Stye : Секси и bodycon midi фустан, ја покажува вашата поставен тело крива и те прави повеќе елегантна и сјае во толпата.Стилизирана еден дел нерегуларни ruched сатен midi фустан, совршен за повик или dressy прилика.Како партија, клуб, ноќта, кафуле, паб, date night, матурска,вечера, се случува надвор, роденден, празник или со секојдневно носење.Лесно се совпаѓаат со вашите високи потпетици, чизми, обетки , ѓердани или јакна да се облекуваат нагоре или надолу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата