.

.

VANCOL Жените Секси Сјајот Spagetti Ремени Чипка Назад Завој Bodycon Мини Клуб Партија Облечи

VANCOL Жените Секси Сјајот Spagetti Ремени Чипка Назад Завој Bodycon Мини Клуб Партија Облечи

DEN 1970.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Види Преку кога еластичноста на овој фустан е протегала.Drawstring затворање.ВНИМАНИЕ ГОЛЕМИНА МОЛАМ : ГОЛЕМИНА Е ПОМАЛА ОД НОРМАЛНАТА.Ве молиме изберете големина според големината на табелата подолу за опис.ВИДИ ПРЕКУ материјал : спарување голи, посветла боја на долна облека или се лизга со тоа ќе биде подобро.Материјал : Spandex и Полиестер.Сјајот Ткаенина Сјајна Површина.Карактеристики : Светкавиот, Сјајот, Директно Деколте, Без Ракави, Backless, Отворени Врати, Шпагети Рака ,Чипка Вратоврска, Исечок Назад Црисс Крстот Завој, Симпатична Мини Фустан, Полна Боја, Тенок Одговара Над Коленото Фустан.Повод : Погоден за Клубот, ноќен клуб, Партијата, Ноќта, Clubwear, саем, Коктел, Вечер, Посебен Повод и Други Активности за Целосно да се Покаже Вашиот Совршен Облик.ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ ЗА БОЈА!Белата боја изгледа како сребро и злато и да се чини како светлина шампањ.Сите светла боја фустани се малку се ВИДИ ПРЕКУ бидејќи тие се толку секси. (Покрај црно и црвено вино.)ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ ЗА ГОЛЕМИНАТА!15% клиенти мислам големината работи малку мал, така што може да изберете една поголема големина.Топло Забележите : Кога ќе купите фустан, : ве молиме изберете големина според големината на табелата подолу.Големина на Информации(инчи)SБиста : 25.2 инчен - Половината : 23.62 инчен - Колковите : 31.5 инчен - Фустан Должина : 27.95 inch M- Биста : 25.98 инчен- Половината : 24.41 инчен - Колковите : 33.07 инчен - Фустан Должина : 28.35 inch L-Биста : 27.56 инчен - Половината : 25.2 инчен - Колковите : 34.65 инчен - Фустан Должина : 28.74 inch XL -Биста : 29.13 инчен - Половината : 25.98 инчен-Колковите : 36.22 инчен - Фустан Должина : 29.13 inch XXL -Биста : 30.71 инчен - Половината : 26.77 инчен-Колковите : 37.8 инчен - Фустан Должина : 29.53 inch According на светлина и различни компјутерски монитор, бојата може да биде малку поинаков како слики.Се надеваме на вашиот љубезно ве молиме да се разбере.Pls дозволете 1-1.5 инчен разликува поради рачни мерења, вашиот разбере ќе биде многу добредојдена и ценета!За Service VANCOL е Специјализирана во Дизајнирање, Производство и Продажба на женска Облека и Ужива Висок Углед со своите Одличен Квалитет и Добра Услуга на Клиентите.Ако имате било какви прашања pls слободно да ни e-mail, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата