.

.

NCAA Лебди Шлем - Колекционерски Levitating Фудбал Шлем со Електромагнетни Стојат

NCAA Лебди Шлем - Колекционерски Levitating Фудбал Шлем со Електромагнетни Стојат

DEN 2879.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ТИМОТ ГОРДОСТ : НАЈНОВИОТ, ПОВЕЌЕТО ЕДИНСТВЕН НАЧИН да се покаже вашиот тим гордост.ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН : ЕЛЕКТРОМАГНЕТНА СИЛА му овозможува на шлем да levitate и се ВРТАТ ВО СРЕДИНАТА на ВОЗДУХОТ ПОСТОЈАНО.LED осветлување се наоѓа во основата на стојат ОСВЕТЛУВА ШЛЕМ.СОВРШЕНА РЕПЛИКА : Висок квалитет 1/2 СКАЛА РЕПЛИКА фудбал шлем.Ние работиме со секој тим да се ОБЕЗБЕДИ НАЈНОВИТЕ ШЛЕМ УМЕТНИЧКИ дела.LED осветлување се наоѓа во основата на стојат ОСВЕТЛУВА ШЛЕМ.ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ - Само приклучете ја базата и користете вклучени spacer - СОВРШЕНИ за вашата КАНЦЕЛАРИЈА, ЧОВЕК ПЕШТЕРА, или дете спална соба како НОЌНО СВЕТЛО.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата