.

.

JinJeeo Загрева Ќебе Електрични Фрли Црвена 50 x 60 Фланелен боксери Брзо Греење со Ќебе,6 Топлина Settings 2 Час Авто Исклучи,Home Office Користите Машина Перат

JinJeeo Загрева Ќебе Електрични Фрли Црвена 50 x 60 Фланелен боксери Брзо Греење со Ќебе,6 Топлина Settings

DEN 2001.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЛУКСУЗЕН SOFTNES : Супер мека атмосфера и лесни, на руно ќебе обезбедува неверојатна удобност додека работат ефикасно да се зачува топлината со одлична топлина-пенетрација и зачувување.без разлика дали сте во спалната соба, кампување, RV, воздушен душек или тепих,можете да ја користите.БРЗА ГРЕЕЊЕ & ДУРИ и ТОПЛИНА : Ова електрично загревани ќебе со брзо греење дизајн ќе ви понуди инстант топлина во оваа студена зима.И греење жици се рамномерно распоредени што го прави топлина рамномерно распоредени. 6 ГРЕЕЊЕ НИВОА & AUTO SHUT-ИСКЛУЧУВАЊЕ : Изберете ја вашата посакувана топлина преку корисна контролер од 68-122°F. Ова електрична ќебе со 6 нивоа на загревање, ќе ви обезбеди кориснички топлина и да се обезбеди дека ќе бидат опфатени и тивко и удобно.И со авто shut-off дизајн,2hrs авто-off и прегреат заштита, уживајте во пријатна сон.Да се ЗАШТИТИ КОЖАТА ОД ИЗГОРЕНИЦИ & ЗРАЧЕЊЕ : ПОВЕЌЕТО КОНКУРЕНТИ НЕ се СПОМЕНЕ како штетни количини на електромагнетно зрачење може да се пренесе преку греење процес во повеќето електрични ќебиња.Ние сме инженерните нашите греење ќебиња за да се загрее со едвај било EMF зрачење се издаваат.Исто така, нашите ќебиња се 100% УЛ УВЕРЕНИЕ.ГАРАНЦИЈА&МИЕЊЕ : 6 Месец Ограничена Гаранција-Дека е од 6 месеци ветување на заштеди и услуга.Користи ладна или млака вода и да се стави тоа на бавна агитација циклус.Потоа фрли го во фен за ниска топлина или нека се исуши.Ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис за помош ако имате какви било прашања или проблеми во врска со производот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата