.

.

Steven Spielberg Претставува Animaniacs Анимација Производство Cel Кој Yakko Wakko и Дот во деловни костуми Сертификат за Автентичност со Оригинално потекло Од Ворнер Брос (warner bros Ок?

Steven Spielberg Претставува Animaniacs Анимација Производство Cel Кој Yakko Wakko и Дот во деловни костуми

DEN 10800.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Animaniacs Производство Cel Оригинални Yakko Wakko и Точка со Дечко 10.5 x 14 Инчи Ова е Ворнер Брос (warner bros производство cel позадина.Тоа се мерките околу 10.5 x 11 Инчи!Тоа е злато Ворнер Брос (warner bros Производство Уметност Печат на тоа.Како што можете да видите од првата слика на cel себе е помал.Тоа ќе изгледаат одлично врамени и се прикажува.Тоа никогаш не е прикажан, и во одлична состојба.Оваа cel доаѓа со сертификат за автентичност од Ворнер Брос (warner bros имаме неколку Animaniac производство cels.Сите тие доаѓаат со оригинално потекло.Некои од нив се мешавина од неколку cels да се заврши сликата.Овие композити се стави заедно со Ворнер Брос (warner bros ве Молиме да се чувствуваат слободни да се пука мене пораката треба да имате било какви прашања..како што велат тие, тоа никогаш не се случува да побараат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата