.

.

Мачка Чешма Пумпа, Cirfifth Замена Пумпа за Мачка Фонтана[д-р-DC 160], Компатибилни со Повеќе домашни Миленичиња Фонтана

Мачка Чешма Пумпа, Cirfifth Замена Пумпа за Мачка Фонтана[д-р-DC 160], Компатибилни со Повеќе домашни Миленичиња

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Модел : д-р-DC160. Компатибилен со повеќе домашни миленичиња фонтана дека користите д-р-DC160 пумпа мачка фонтана.На пумпата се врши на BPA-free материјал, тоа е безбедно и здраво за домашно милениче. 1.5 W ниска потрошувачка на енергија обезбеди подолг живот за мачки фонтана.Супер тивок замена на пумпи ќе работат тивко кога водата е доволно.Ве молиме чисти мачка чешма пумпа замена на секои две недели да се продолжи работниот век.Модел : д-р-DC160. Компатибилен со 10 видови на миленичиња фонтана што се наведени на слики.На пумпата се врши на BPA-free материјал, тоа е безбедно и здраво за домашно милениче. 1.5 W ниска потрошувачка на енергија обезбеди подолг живот за мачки фонтана.Супер тивок замена на пумпи ќе работат тивко кога водата е доволно.Ве молиме чисти мачка чешма пумпа замена на секои две недели да се продолжи работниот век.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата