.

.

SoGuDio Милениче Фонтана, Чешма од не ' Рѓосувачки Челик 2L/67oz Автоматски Фидер 4L Миленичиња Вода Диспензерот

SoGuDio Милениче Фонтана, Чешма од не ' Рѓосувачки Челик 2L/67oz Автоматски Фидер 4L Миленичиња Вода Диспензерот

DEN 477.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направете вашето домашно милениче уживаат во чиста вода. [Сите Нерѓосувачки Нерѓосувачки Материјал] во Споредба со пластични милениче фонтани за пиење, нашите миленичиња фонтана се направени од увезени вкупно 304 нерѓосувачки материјал, кои се полесно да се чисти и побезбедно,многу издржливи и не акни грижи. [360°Отворен Сад-дизајн Совршен за Мулти-пет Семејства] Отворен сад-дизајн држи вода, дури и ако вашиот power оди надвор и тоа е полесно да се види нивото на водата да додадете вода во време.360°пиење област е специјално дизајниран за повеќе домашни миленици да се пие во исто време, совршен за мулти-пет семејства.2 L/67oz капацитет на вода,доволно за dinking 2 недели дури и кога сопственикот е надвор од патување. [Едноставно Поставување & Флексибилни Темпиран Хранење] На 4 L / 16.9 чаши автоматски фидер до 4 оброци дневно со 1-20 делови на време.Нема повеќе раните утрински разбудам повици, или да се грижите кога прекувремена работа во текот на ноќта и патување.На пречка-бесплатни авто храна фармацевт со тајмер помага миленици никогаш не пропуштајте хранење. [Нема Гладни Миленици] Автоматско куче фидер напојува со 5 V DC адаптер.Кога испади, паметни милениче фидер ќе работи со 3 Г-големина на батерии(НЕ се вклучени) да се осигура дека вашето домашно милениче добива храна постојано.Автоматско храна фармацевт има мемориска функција така што нема потреба да го ресетирате хранење распоред ако моќ е изгубена.Мачка фидер може да се користи anywhere Water Фонтана Нерѓосувачки Челик 2 L/67oz + Автоматски Фидер 4 LIf имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата