.

.

Аква CubeTM Фонтана Замена Филтри На Активен Јаглен - 4 Пакет

Аква CubeTM Фонтана Замена Филтри На Активен Јаглен - 4 Пакет

DEN 839.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Идеален за употреба со Аква Коцка Милениче Фонтана.Замена филтри на активен јаглен.Ги отстранува лошиот вкус и мирис.Радио Системи Корп Фонтана Филтер се конструирани за употреба со Аква Коцка Милениче Фонтана модел# (573.7077).Замена филтри на активен јаглен се дизајнирани да се отстрани лоши вкусови и мириси чувањето домашно милениче вода свеж и чист.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата