.

.

HAOKTSB Милениче Фонтана Мачка Чешма за Пиење, Керамика Автоматско Циркулација Миленичиња Вода Диспензерот за Мачка и Мали Кучиња Молчи Пумпа Миленичиња Вода Диспенз

HAOKTSB Милениче Фонтана Мачка Чешма за Пиење, Керамика Автоматско Циркулација Миленичиња Вода Диспензерот

DEN 2119.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Куче фидер Направени на безбедно, природен материјал.Лесно да се движите,мачка фидер може да се користи насекаде. [ Automatic Фонтана ] : Ова домашно милениче фонтана може да се регулира протокот на вода, која може да ги охрабри животни треба да пиете повеќе вода и намалување на бубрежни проблеми.Со капацитет од 1.3 литри, тоа е идеален за мачки и кучиња од просечната големина. [ Ултра-тивка ] : Бучава пумпа за фонтана мачки и кучиња помалку од

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата