.

.

Хлапак Дами, Дами Хлапак Т-Тип Убавина Хлапак, Преносни Мали Пазувите на Косата Тример, Не се Лизга Коса Отстранување на Додатоци за Жени

Хлапак Дами, Дами Хлапак Т-Тип Убавина Хлапак, Преносни Мали Пазувите на Косата Тример, Не се Лизга Коса Отстранување

DEN 179.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мулти-Цел на Жените Жилет : Може да се користи на сите делови на телото, погоден за под пазуви, нозете, рацете, итн.Безбеден и Ефикасен Отсекува : сечилото е концизен, дизајнот е разумно, не се лизга, и тоа не е лесно да се гребење на кожата.Машина главата заштита, безбедност и нула заштита : На машина главата има заштитен слој за да се спречи гребнатини.Мали и практични : Исклучителен дизајн, лесно да се одржи, многу удобен за носење и, исто така може да се користи на бизнис патувања.Внимателен се Справи со Дизајн : Нашата исклучителна жилет е прецизно за производство, лесен за користење, лесен за контрола и не е лесно да слајд.Функција : 1. Безбеден и Ефикасен Отсекува : сечилото е концизен, дизајнот е разумно, не се лизга, и тоа не е лесно да се гребење на кожата. 2. Мулти-Цел Дами Жилет : Може да се користи на сите делови на телото, погоден за под пазуви, нозете, рацете, итн. 3. Внимателен се справи со дизајн : Нашата исклучителна жилет е прецизно за производство, лесен за користење, лесен за контрола и не е лесно да слајд. 4. Мали и практични : Исклучителен дизајн, лесно да се одржи, многу удобен за носење и, исто така може да се користи на бизнис патувања. 5. Машина главата заштита, безбедност и нула заштита : На машина главата има заштитен слој за да се спречи гребнатини.Спецификација : Предмет Тип : Дама Жилет Материјал : АБС Боја : Розова Пакет листа : 1 x Дама Жилет.

Кон својствата

Item Type:
Lady Razor
Material:
ABS
Color:
Pink
Package list:
1 x Lady Razor :
Најдобри предлози во категоријата