.

.

Ремингтон F5-5800, Моќ Серија Inercept Сечење Фолија Жилет/Мажи е Хлапак со SPF-300 Екрани & Секачи, Стожерот & Flex Технологија, и Нерѓосувачки Челични Ножеви - Пакет

Ремингтон F5-5800, Моќ Серија Inercept Сечење Фолија Жилет/Мажи е Хлапак со SPF-300 Екрани & Секачи, Стожерот

DEN 2350.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СТОЖЕРОТ & FLEX ТЕХНОЛОГИЈА : целата глава се прилагодува на секоја лицето агол обезбеди максимална покриеност, додека двоен flexing foils задржи ножеви во исклучително близок контакт со кожата.Во ПРЕСРЕТ БРИЧЕЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА : На F5 може да се пофали 3 фаза систем за сечење и намалувања долга коса за да добиете блиску избричат.ХИРУРШКИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИЧНИ НОЖЕВИ : Остар и долготрајни нерѓосувачки ножеви обезбедува коса се намали тесно.DUAL FOILS : Две независно enhanced flexing фолија екрани и pivoting вратот се прилагоди на криви на брадата, образите и вратот за да се ослободат притисок и иритација при максимизирање на блискост.ЦЕЛОСНО да се ПЕРАТ : Одржување е брзо и лесно - само миење на хлапак чисти под славина (ве Молиме видете Опис подолу за повеќе информации).Ремингтон F5-5800 Starter Пакет Mens F5 Моќ Фолија Серија Shaver The Ремингтон F5-5800 Серија 5 Интервенира Сечење Фолија Хлапак испорачува блиску, чист и сигурен избричат.На хлапак има напредни Стожерот и Flex Технологија, хлапак две независно flexing фолија екрани и pivoting вратот се прилагоди на криви на брадата, образите и вратот за да се ослободат притисок и иритација при максимизирање на блискост.На Ремингтон F5-5800, исто така, има хируршки-челични ножеви за совршен намали со ергономски дизајн кој совршено се вклопува во вашата рака за оптимална контрола.F5-5800 Карактеристики : ❖ Моќ Серија : Испорачува максимална моќност, подобрување на напредни удобност.Новиот flexing сечење систем обезбедува високо удобно избричат.❖ Стожерот & Flex Технологија : целата глава се прилагодува на секоја лицето агол обезбеди максимална покриеност, додека двоен flexing foils задржи ножеви во исклучително близок контакт со кожата.❖ Во пресрет Бричење Технологија : На F5 може да се пофали 3 фаза систем за сечење и намалувања долга коса за да добиете блиску избричат.❖ Хируршки Нерѓосувачки Челични Ножеви : Sharp & долготрајни нерѓосувачки ножеви обезбедува коса се намали тесно.❖ Dual Foils : Подобрен flexing го задржува foils во близок контакт со кожата на вратот и на брадата.❖ Целосно да се Перат : Брз и лесен за чистење на под славина.❖ LED Батеријата Индикатор : Батерија хлапак има 60 минути на траење и прикажува износот на преостанатата наполнетост на батеријата.❖ Corded / Cordless Операција❖ Батерија - 60-Минута Runtime Include : ✔ F5-5800 Хлапак се Справи со✔ SPF-300 Замена Хлапак Глави.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата