.

.

XPOWER F-16B ULV Батеријата Погон Ладна Fogger, Cordless Fogging Машина, Црна

XPOWER F-16B ULV Батеријата Погон Ладна Fogger, Cordless Fogging Машина, Црна

DEN 11016.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ТЕСТО НАПОЈУВА УЛТРА-НИСКА ВОЛУМЕН ЛАДНО FOGGER : се Применува дезинфектанти кои, инсектициди, биоциди, дезодоранси, fungicides, repellents, површината sanitizers и повеќе со точка-и-спреј леснотија на растојание од 20+ фт, сите да се користи-слободни.СОВРШЕН ЗА ГОЛЕМ ПРСКАЊЕ ОПЕРАЦИИ : Идеални за комерцијални, храна, услуги, училишта, болници, виш нега објекти, пет интернат, и емисијата на апликации.ЕФИКАСНО РАБОТЕЊЕ : Моќен 350 W мотор за максимална стигне и прилагодливи млазницата за flowrate и капки големина корекција.ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА : Лесно се наполни резервоарот вклучува тесна капа и резервоар ниво прозорецот за следење на вашите течни нивоа.ЛЕСЕН ДИЗАЈН : Мерење 14.6" x 6.8" x 8.3" и тежина од само 5.73 фунти, овој fogger има батерија за удобен cordless работа и ергономски рачка за удобен транспорт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата