.

.

Njjex Паричникот Случај за Samsung Галакси S21 5G, за Галакси S21 Случај, [9 Картичка Слотови] СТП Кожа ID Кредитна Носителот Folio Флип [Монтажни] Потпирачот Магнетни Телефон Покр

Njjex Паричникот Случај за Samsung Галакси S21 5G, за Галакси S21 Случај, [9 Картичка Слотови] СТП Кожа ID

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

♛Уникатно Дизајниран Специјално за Samsung Галакси S21 / Samsung Галакси S21 5 G Објавен во 2021, Совршено се Вклопуваат AT&T Спринт Verizon Tracfone, Metro PCS, Богородица, се Зголеми Меѓународната отклучен Крикет U. S. Мобилната Директно Зборуваме Сите Превозници. ♛2-во-1 Хибрид Паричникот Случај, да добијат комплетна заштита и удобноста на паричникот folio, без да се жртвува супериорен ракување на тенок случај.Направен од висок квалитет на СТП Кожа, Магнети и PC, не-токсични и еколошки. ♛Вклучени 9 картичка слотови и пари џеб : носите вашата ИДЕНТИФИКАЦИЈА,кредитни и дебитни картички,и пари, без да се земе вашиот паричник со вас, 1 со приказ на прозорецот може да поставите вашата омилена фотографија. ♛Прецизни cutouts ви даде целосен пристап кон пристаништа,и чувствителни копчето опфаќа овозможи одговорно притиска.Вклучени магнетни клип : овозможува брз прицврстување и пристап без никакви проблеми. ♛Изграден во потпирачот функција уред за hands-free прикажување, помош можете слободно да уживате во случајот.Лесен за читање, wathing филмови, играње игри и пребарување на web.Карактеристики : -Премија висок квалитет на синтетички кожа,претставува добар изглед и издржливост -Монтажни тенок случај може да биде тужена одделно, во случај да сакате едноставен случај на моменти -9 картичка слотови да се одржи мулти кредитни картички, пари, ИДЕНТИФИКАЦИЈА, љубовници или детето фото -Изградена-во Потпирачот за хоризонтална поглед медиуми и hands-free -Прецизно отсекување на испис, магнетни лесно да се затвори рака, никогаш не носи надвор -Висок квалитет СТП кожа и Монтажни врвка за околу рака за лесно носење -Магнети со силна апсорпција, но сосема е лесно да се оддели, гаранции за безбедност и удобност Компатибилен со : Samsung Galaxy S21 објавен во 2021 Пакет, Вклучувајќи : -1 x Njjex 9 картичка слотови Кожен паричник случај за Samsung Галакси S21 -1 x Рака на Рака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата