.

.

Tekcoo за Галакси S10 Случај, за Галакси S10 Паричникот Случај/СТП Кожа, Луксузни Парични Кредитна Картичка Слотови Носителот Сметководствена Folio прекривачот [Монтажни М

Tekcoo за Галакси S10 Случај, за Галакси S10 Паричникот Случај/СТП Кожа, Луксузни Парични Кредитна Картичка

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Tekcoo Галакси S10 Паричникот Случај, Tekcoo Вграден во 11 Картичка Solts прекривачот Случај ,Совршено Компатибилни За Samsung Галакси S10 (6.1 инчи на екранот дисплеј) Објавен на 2019 AT&T Спринт Verizon T-mobile International отклучен Крикет U. S. Мобилната Директно Зборуваме Сите Превозници.Случај За Samsung Галакси S10, Оваа покрие случај е, исто така, мулти-функционални.Вграден Картичка Џебови & Ракав удобно да ги сместите вашите ID, лиценца,фото,парични средства и кредитни картички.Tekcoo За Samsung S10 прекривачот,Зглобовите lanyard овозможува погодност и брз, лесен пристап за да ја користите во насекаде.Случај лесно се отвора како книга со изграден во потпирачот која ви овозможува да се направи hands-free видео повици, да се прочита, или гледање филмови каде било удобно.Tekcoo Галакси S10 СТП Кожа Случај За Дами Девојки, Жени, Момчиња и Мажи, лесен дизајн со прецизност cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и приклучок без отстранување на случај.За Samsung Галакси S10 Телефон Случај, се обезбедува заштита против секојдневно носат и солза, гребнатини, знаци и инциденти.На монтажни тешко магнетни случај ви овозможува да носат телефон, без паричник во прилог на својата погодност(хард случај дел може да се закачите на фрижидерот).НЕ се Вклопуваат Samsung Галакси S10e (5.7 инчен дисплеј) и Галакси S10 Плус (6.4 инчен дисплеј) , САМО се ВКЛОПУВААТ редовни Samsung Галакси S10 (6.1 инчен дисплеј) Карактеристики : 1.Tekcoo Премиум Синтетички СТП Кожа стилски паричникот случај.Во внатрешноста на случај е направен од TPU материјал кој ќе не нула вашиот телефон. 2.Вграден Картичка Џебови да Погодно Продавница IDs и Кредитни Картички.Вклучени 9 картичка слотови, 3 џеб пари Слотови и 1 лиценца Слотови. 3.Тоа е, исто така, солза-отпорни, анти-нула и анти-отпечатоци од прсти. 4.На монтажни тешко магнетни случај ви овозможува да носат телефон, без паричник во прилог на својата погодност. 5.Слаб без да се загрозат Телефон безбедност.Прецизни отвори се овозможи директен пристап до сите функции на телефонот, без отстранување на случај & заштита на камерата совршено. 6.Врвка за околу lanyard овозможува погодност и брз, лесен пристап за да ја користите во насекаде.И тоа, исто така, дава свеж изглед за вашиот телефон. 7.Вклучени магнетни клип.прекривачот укината како телефонот да застане, кои ви даваат погодности за да се види видеа и филмови со саканата удобност.И тоа нема да влијае на сигнали.Компатибилен со : Samsung Galaxy S10 Пакетот Вклучува : - Tekcoo Паричникот Серија прекривачот Случај Рака на Рака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата