.

.

Јогурт Случај за iPhone 11 Про Max, Вистинска Кожа Паричникот Маска за iPhone 11 Про Max 6.5‑инчен, рачно изработени Масло Кожа

Јогурт Случај за iPhone 11 Про Max, Вистинска Кожа Паричникот Маска за iPhone 11 Про Max 6.5‑инчен, рачно изработени

DEN 719.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

САМО Компатибилни со i Phone 11 Про Max, 6.5-инчен. (НЕ одговара други телефони) ве Молиме бидете сигурни да проверите со вашиот модел на телефон пред ставање ред.Секој случај е рачно изработени во нашата работилница, тоа е уникатен.Природна кожа со изглед и чувство на допир, 100% Вистински Кожа, Полна-жито кожа, Кравата се Сокрие.На Фотографиите и на случај може да има некои боја разлика поради користење на вистинска кожа.Природна Кожа и рачно изработени Производ Не е совршен.Бренд : Јогурт Секоја серија на кожа е мала различни , плус поради камерата светлина, вистински кожа случај може да има некои боја разликата со листа на слики , ве молиме имајте во предвид.Нашата кожа случај е рачно изработени, тоа може да има мали грешки понекогаш, ве молиме да се разгледа тоа е прифатливо .Како што е случај е симетрич-ност и отстапување на магнетното затворање копчето , тоа може да биде вештачки прилагоди .Тоа е изработени од природна кожа, не може да бидат мали брчки, црни дамки, вдлабнатини, лузни, нерамна боја, и очигледно гребнатини на површината..Тие се сите нормално, тоа не е дефект на објектот.По некое време, масло од нашите раце ќе се инфилтрираат во кожа, бидејќи на долгорочна употреба, ќе стане помазна, glossier, и текстура, исто така, ќе стануваат се повеќе очигледни, па затоа секој од нашата кожа случаи е посебна, Тие имаат свој сопствен стил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата