.

.

HAIJUN Мобилен Телефон Покрие Случај Litchi Текстура СТП+PC Хоризонтална Флип Кожа Случај за Галакси Забелешка 9 со Картичка(Црн) (Боја : Црна)

HAIJUN Мобилен Телефон Покрие Случај Litchi Текстура СТП+PC Хоризонтална Флип Кожа Случај за Галакси Забелешка

DEN 224.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сосема нов и висок квалитет.случајот го задржува вашиот телефон безбедно и заштитени со стил.случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа.Бесплатно, без отстранување на случај.Litchi Текстура СТП+PC Хоризонтална Флип Кожа Случај за Галакси Забелешка 9 со Картичка(Црна).Добар Случај Cover1. Дизајн да совршено се вклопуваат прецизност за вашиот телефон. 2. Едноставно, удобно, лесно да се носат. 3. Флип стојат дизајн поставите ти се во леснотијата за хоризонтална гледање. 4. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат. 5. Сите копчиња и пристаништа се лесен за пристап.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата