.

.

Abtory Галакси S10 Паричникот Случај, [Тенок Одговара] Тешки Заштитна Shockproof Флип Заштитна Телефон Случај за Samsung Galayx S10 Був

Abtory Галакси S10 Паричникот Случај, [Тенок Одговара] Тешки Заштитна Shockproof Флип Заштитна Телефон Случај

DEN 357.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Галакси S10 Паричникот Случај Специјално Дизајниран за Галакси S10,а не и за други Moible Телефон,ве молиме потврдете го вашиот Модел на Телефон пред да нарачате.Галакси S10 Случај со Држачот на Паричникот Случај СТП кожа направени за да ги зачувувате вашите лична карта или Кредитна Картичка и додека ви даваат заштитна модерен капак.Галакси S10 Случај Паричникот Флип Случај обезбедува целосна сите околу заштита за вашиот телефон, телефонот е Во добро обезбеден во затворите-фитинг школка за да се осигура дека тоа не падне во еден случај.Го спречува ризикот од фрактури во еден случај.Галакси S10 Случај прекривачот може да биде лесно да се конвертира во мирување случај за видео се гледа, и пораки.Тоа е лесно да го инсталирате или отстраните, полн степен на максимална заштита безбедно го заштитува вашиот телефон од нечистотија.Галакси S10 Флип Случај прецизни cutouts ви даде целосен пристап кон пристаништа, и чувствителни копчето опфаќа овозможи одговорно притиска.Заштитете го вашиот телефон од Прашина, Нула, Влијание и на други несакани штети.Паричникот Случај за Галакси S10 Дизајн Вклучува Функционални Паричникот Случај Книга стил паричникот случај дизајн со држачот на страна џеб ви помогне да го носат картички и неколку записи на пригоден начин.На Abtory совршено симпатична дизајн за Галакси S10 заштитна телефон случај маска,лесно да го инсталирате,додека одржување на функционалноста,го Заштитите вашиот телефон од прашина и штета.Карактеристики : -Компатибилен Модел : За Галакси S10 -Удобно, Компактен и стилски дизајн -да се Изгради во Картичката Џебови да Погодно Продавница IDs и Кредитни Картички -Тоа е, исто така, солза-отпорни, анти-нула и анти-fingerprints Maintenance Настава : -да се Чува далеку од мрсна нечистотија, киселина и други хемикалии -Чиста кожа стоки лесно, со тенка крпа кога постои вода на тоа -да се Избегне напуштање на кожни производи под пламнал сонце подолго time Contents : -1 x Abtory Случај.Ве молиме Имајте во предвид : Додатоци САМО, Телефонот не е вклучен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата