.

.

NONNO&ZGF 8 Windows Вистински Пламен-Ефект LED Коси Свеќи, Бургундија Црвен Восок-Натопена Батерија Управувана Flameless Движат Фитил Свеќи со 5 Часа Тајмер и Далечински управува

NONNO&ZGF 8 Windows Вистински Пламен-Ефект LED Коси Свеќи, Бургундија Црвен Восок-Натопена Батерија Управувана

DEN 288.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❤Се вклучени : 2* LED свеќа+1 далечински❤Употреба 2-АА батерии(не се вклучени). ❤Карактеристики : ①Moving фитил ③Smokless ④Battery работат ⑤LED. ❤Основни информации : ①Size : Свеќа : 8"high②Wax coverd ③LED ④Warm Бела LED диода. ❤ТАЈМЕР : 5 часа на - 19 часа off.Кружат на секои 24 часа(ве Молиме погледнете го опис на konw работата). ❤ИНФОРМАЦИИ : им Помогнам на моќ buttom на дното на свеќа два пати Како се тајмерот.Боја : Црвена КОМПЛИМЕНТ СЕКОЈА СОБА : во Потрага по начини за подобрување на вашиот дом décor без да потрошат мало богатство?Веројатно во потрага за нашите свеќи, нели?Со овие страсни црвените коси свеќи, можете да ги красат и додадете топлината на вашиот дом во секунди.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата