.

.

Јога Мат Складирање Рек Нордиските Стил Метал Јога Мат Организатор, Двоен Слој Кат Јога Мат Рек Стои со Accessaries, за Салата, Затворен Активности (Боја : Црна) (Црна)

Јога Мат Складирање Рек Нордиските Стил Метал Јога Мат Организатор, Двоен Слој Кат Јога Мат Рек Стои со Accessaries,

DEN 1288.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Кат Метал Рек】 : употреба на високо-квалитетна метал и површина е обложена со анти-оксидација и водоотпорен боја слој, постабилна и издржливи. 【Самостојна Стојат】 : Зачувајте ги вашите скапоцени подот простор во вашиот мал дом салата подесување или јога студио.чувајте ги вашите пилатес & јога душеци, салата душеци и повеќе уредни. 【Брзо и Лесно Користење】 : Лесно да се инсталира и чисти, Поставени вертикално на теренот.ова мора да се има гаража салата опрема доаѓа со монтажа хардвер.,. 【Мулти-Цел】 : Чувајте ги вашите јога душеци, тренингот мат, пена, ролки, коленото поддршка мат организира со нашиот кат управување со леснотија.Идеален за станови, condos, dorm соби, гаража салата, тренингот соба и повеќе. 【Услуга за Нега на】 : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем во врска со вашата нарачка, посакуваме да имате пријатен ден!.Опис Оваа јога мат носителот ви нуди ефикасен начин да ги зачувате вашите вежби и јога мат, пена, ролки, тренингот бендови и повеќе на дофат на вашите прсти.Спецификации Материјал : Метал Железо Боја : Црна , Жолта Големина : 23×40×50cm/9.1×15.7×41.3 инчен, Погоден за : Фитнес Класа, Домашна , Фитнес , Студио, тренингот соба, канцеларија, гаража, итн.Карактеристики - да се зачува Простор : На јога мат складирање управување не го земе подот и да се избегне нередот, поставени на ѕидот не само што заштедува простор, но, исто така, може да се користи како ѕид декорација, тоа јасно покажува вашата јога мат или пена вратило. - Склопот на Подарок : Надарени на вашето семејство и пријатели кои сакаат фитнес, тоа може да им помогне да ги чувате своите фитнес предмети, што е несомнено една практична и креативна подарок за Божиќ, роденден или свадба.Пакетот вклучува: 1 X јога мат rack(не вклучувајќи јога мат) Совети : - Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики - ве Молиме оставете 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата