.

.

Јас-тал Fatbeex Органски Коноп Фитил, Обложени со Природен Восок, 200 ft Гајтанот, Бавно Гори, за Свеќа Одлуки и Коноп Фитил Полесни, Стандардна Големина (1 мм)

Јас-тал Fatbeex Органски Коноп Фитил, Обложени со Природен Восок, 200 ft Гајтанот, Бавно Гори, за Свеќа

DEN 1365.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✔️На Коноп Фитил е Направен со 100% Органски Природен Коноп Може да ги Намалува Штетните Изложеност на Бутан.Ова Дава Одличен Природен Вкус над Бутан од Полесни. ✔️Рака Обложени, исправи се Лесно Поради својата Совршена Стандард 1.00 mm Дијаметар и Совршено Обложени восок.Заврши околу вашиот Полесни или Точење со Леснотија.Тоа се Вклопува во Речиси сите Точење на Пазарот.Направи тоа Дел од вашиот Секој Ден Носат комплет. ✔️200ft 100% Органски Коноп Фитили, масло за Јадење Одделение восок Обложени Совршен Горат, Убаво Валани, Не Фанки Вкус и Гасови, Unbleached, Без бои, Без Хемикалии. ✔️200ft 100% Органски Коноп Фитили, масло за Јадење Одделение восок Обложени Совршен Горат, Убаво Валани, Не Фанки Вкус и Гасови, Unbleached, Без бои, Без Хемикалии. ✔️Коноп Фитил Има Конзистентен Бавно, Мазна Горат на Ниска Температура која ќе се Зачува Природниот Вкус!Користење на тоа да се Избегнат какви било Штетни Хемикалии од Бутан Полесни.Fatbeex 100% Органски Коноп Фитил со Природен Восок Coating Made и Спецификации;Ова Коноп Фитил е направен од природни органски "Коноп Влакна" обложени со "Восок".Ние ги комбинираат овие две антички обновливите извори на енергија "коноп и восок" за повисок квалитет и во согласност пламен.Коноп е најбрзо растечка плевел растенијата и се користат од страна на луѓето за над десет илјади години.Овие материјали се целосно од обновливите извори на енергија.Благодарение на совршено обложени восок на суровини и коноп влакна, па таму нема да има прекумерна капе во текот на употребата.Оваа Fatbeex е Светло Органски Коноп Фитил Гајтанот доаѓа во 200 ft стандардна Големина со 1.00 mm Дијаметар. ✔️100% Органски Коноп Јаже ✔️ Обложени со Сите Природни Восок✔️ Алтернатива на Запалки и Натпревари ✔️ Висок Квалитет Вкусови✔️ Без Дополнителни Хемиски Вкус ✔️ Не Прекумерна Пепел✔️ Без Вкус одвлекување на вниманието ✔️ Пријатен Мирис Ако сакате да се избере висок квалитет на вкусови и повеќе поздрав вдишуваш, Fatbeex Органски Коноп Фитил ќе биде најдобрата опција за вас.Нашите коноп фитил е 100% органски и природни и нема киселина миење или хемиски бања во нашите производи.Ова ни помага во одржување на природни ароми и вкусови на вашиот чад.Значи, нема дополнителни хемиски вкус и, исто така, ќе се ослободи од ризикот на дишење во бутан, метали, или штетните гасови директно од вашиот полесни.Оваа коноп фитил е повеќенаменски, тоа може да биде алтернатива на натпревари и бутан запалки, се користи за свеќа одлуки, одлична опција за вашата уметност и занаети проектот, и многу повеќе.Добредојдовте да се откријат нови usages.Тоа е органски, зелен, природни и обновливи така се префрлат на нашата коноп фитил и се грижи за вашето семејство е на белите дробови и на животната средина, и, се разбира останете здрави.✔Вашето задоволство е нашата крајна цел.Не Двоумете се да се Обиде нашата Коноп Фитил.Сподели Љубов со вашите Пријатели ако Уживате во тоа.Збогатете го вашето пушењето вкус и искуство Тука.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата