.

.

Lagerery Фиока Копчиња за Момчиња Смешни Свињи Салон Копчиња Деца Кристално Стакло Кабинет Копчиња 4Pcs Печатење Бела Копчиња Расадник Украсни Копчиња Multicolor 1.18x0.82x0.78 во

Lagerery Фиока Копчиња за Момчиња Смешни Свињи Салон Копчиња Деца Кристално Стакло Кабинет Копчиња 4Pcs Печатење

DEN 299.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На копчиња се изработени од АБС, површината е мат и мазна, копчиња се мали и компактни, ретки и модерен, носат-отпорни, и издржливи.Големина на : 1.18x0.82x0.78 во/3x2.1x2 cm.Пакетот вклучува два вида на завртки и повеќе метал подлошки.На завртката должини се 1.1 во (28mm) и 1.37 во (35mm) соодветно.На шрафовите се направени на 304 нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и е издржлив.Површината на копчиња се кристално стакло, како и за печатење е инкрустирани под кристално стакло, што има силно чувство на три-димензионални визија.Овие фиока копчиња се погодни за сите видови на гардероби, кабинети, dressers, кутии, кутии, маси, итн.Тие, исто така може да се користи за креативни ѕид декорација на дневна соба, спална соба, бања и кујна.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Само да помине на завртката од задната страна на одборот и заострување на мебел копчиња.Дали сакате да се направи вашиот кабинети, гардероби, фиоки, и облекување маси изгледа ново?Овие копчиња се посебен и стилски доволно, тие се мали и слатки, но тие лесно може да декорирате вашиот дом, не пропуштајте ги!АБС материјал : Овие копчиња се изработени од АБС, површината е мат текстура, многу мазна.Големина : Копчиња големина се 1.18x0.82x0.78 во/3x2.1x2 cm.Пакетот вклучува два вида на завртки и повеќе метал подлошки.На завртката должини се 1.1 во (28mm) и 1.37 во (35mm) соодветно.На шрафовите се направени на 304 нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и е издржлив.Печатење во боја : површината на копчиња се кристално стакло, како и за печатење е инкрустирани под кристално стакло, што има силно чувство на три-димензионални визија.Се применуваат за : Овој кабинет копчиња се погодни за сите видови на гардероби, кабинети, dressers, кутии, отпадоци,маси, итн.Тоа исто така може да се користи за креативни ѕид декорација на дневна соба, спална соба, бања и кујна.Лесен за инсталација : Тие се лесно да се инсталира, само да се помине вклучени завртки преку задната врата или фиока, а потоа се стегне рачка од предната страна.Совети : Нашата продавница се фокусира на производство и продажба на производи за домаќинство.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни испратите е-пошта, и ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата