.

.

Solberg F-275P-500F Влезот Филтер, 5 Прирабница Штекер, 14 Висина, 16 Дијаметар, 800 SCFM, Направени во САД

Solberg F-275P-500F Влезот Филтер, 5 Прирабница Штекер, 14 Висина, 16 Дијаметар, 800 SCFM, Направени во САД

DEN 405.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Низок влез на брзина на воздух јазот помеѓу основа и поклопец.Издржливи јаглероден челик конструкција со печени емајл заврши.Пад на притисок графикони се достапни по барање.Центар заградата се наоѓа за минимален проток ограничување.Издржливи тешки мерач база со ниска пад на притисок заградата и цевка дизајн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата