.

.

Solberg FS-275P-500F Влезот Компресор за Воздух Филтер Silencer, 5 Прирабница Штекер, 14 Висина, 16 Дијаметар, 800 SCFM, Направени во САД

Solberg FS-275P-500F Влезот Компресор за Воздух Филтер Silencer, 5 Прирабница Штекер, 14 Висина, 16 Дијаметар,

DEN 945.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Низок влез на брзина на воздух јазот помеѓу основа и поклопец.Издржливи јаглероден челик конструкција со печени емајл заврши.Пад на притисок графикони се достапни по барање.Центар заградата се наоѓа за минимален проток ограничување.Издржливи тешки мерач база со ниска пад на притисок заградата и цевка дизајн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата