.

.

XJJZS Плочата Ротирачки Ретро Земјени Мода Креативни Антички Телефонски апарати за Домаќинство Земјени Метал Канцеларија Земјени

XJJZS Плочата Ротирачки Ретро Земјени Мода Креативни Антички Телефонски апарати за Домаќинство Земјени Метал

DEN 9406.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

☆Ниту надворешно напојување , без батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија. ☆Нашите производи практични и убава, фер цени, дизајн на производот, не-токсични за заштита на животната средина, за да ви овозможиме удобен живот искуство, разубават вашиот животен простор. ☆ Материјал : Направен од висок квалитет на цврсто дрво + метални производи се обработени со користење на високо-крај високо-квалитетни суровини, ве молиме да бидат сигурни да се купи. ☆ Дизајн : Европски стил, ретро стил,Ротари бирање, hands-free функција + повик назад функција, лесен за употреба, пријатен звук механички тонови на ѕвонење и електронски двојна рингтонови за вашиот слобода на избор. ☆Функција : hands-free, реприза, барање за повик, ниту надворешно напојување, без батерија, директна врска на телефонска линија.Име на : Фиксен телефон.Материјал : дрво + метал.Големина : 246*210mm.Други : Постои идент. на повикувач.Телефон категорија : Жичен телефон.Рок : Поврзете се со фиксна телефонска линија.Стил : гроздобер изработка.Погоден за сместување : погоден за домови, канцеларии, луксузни star хотели, галерии, продавници, итн.Прирачник за мерење на сите големини ќе има некоја грешка од 1-3 cm, ве молиме да се разбере.Прирачник за мерење на сите големини ќе има некоја грешка од 1-3 cm, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата