.

.

Мини Corded Телефон, Ѕид Фиксни Телефонски Продолжување Нема Caller ID, Голема Копчето Бизнис Телефон за Хотел и Семејството, RJ45 Интерфејс(Бела)

Мини Corded Телефон, Ѕид Фиксни Телефонски Продолжување Нема Caller ID, Голема Копчето Бизнис Телефон за Хотел

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✿【Флеш/Повик Исклучете】Со флеш функција и повик за исклучување на функцијата. ✿【Заштеда на енергија】, преку телефонска линија, без батерија е потребно.Едноставен и лесен, енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина. ✿【Компактна Големина】Таписерии и компактен, не заземаат многу простор. ✿【Повторно Бирање на последниот Број】Не caller ID екранот.Со последниот број redial функција. ✿【Лесно да се Инсталира】 Тоа може да биде ставен на десктоп или ѕид.Мини Corded Телефон, Ѕид Фиксни Телефонски Продолжување Нема Caller ID, Голема Копчето Бизнис Телефон за Хотел и Семејството, RJ45 Интерфејс Спецификација : Напојување : телефонска линија за напојување, ниту надворешно напојување потребно Телефонска линија интерфејс : RJ45 (6 P2 C) Сместување : поддршка на ѕидот виси и место на десктоп Големина : за 20.9*8.7*3.6 cm/8.23*3.43*1.42 во Caller ID : Нема Број на чување : Нема Боја : Црна, Бела(изборен) Пакет Листата : 1 * Телефон 1 * Телефонска Линија 1 * Рачка Линија.

Кон својствата

Power supply:
telephone line power supply, no external power supply required
Telephone line interface:
RJ45 (6P2C)
Placement:
support wall hanging and place on the desktop
Size:
about 20.9*8.7*3.6cm/8.23*3.43*1.42in
Caller ID:
No
Number storage:
No
Color:
Black, White(optional)
Package List:
1 * Telephone :
1 * Telephone Line :
1 * Handle Line :
Најдобри предлози во категоријата