.

.

Оптоварување Feeler, од не ' Рѓосувачки Челик Коси Колосек, Feeler Мерење Алатка за Заварување Мерење Коси Индустрија

Оптоварување Feeler, од не ' Рѓосувачки Челик Коси Колосек, Feeler Мерење Алатка за Заварување Мерење Коси

DEN 203.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој показател е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трајни и ' рѓа-отпорни.Широко се користи во областа на коси и заварување мерење.Едноставна структура, фина изработка, лесен за употреба.Фино брусење, гравирање.Дипломирањето се јасно означени за лесен за читање.Мали димензии и лесно да се носат, можете едноставно да се задржи во вашата торба.Функција : 1. Овој показател е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трајни и ' рѓа-отпорни.2. Фино брусење, гравирање.Дипломирањето се јасно означени за лесен за читање.3. Едноставна структура, фина изработка, лесен за употреба.4. Мали димензии и лесно да се носат, можете едноставно да се задржи во вашата торба. 5. Широко се користи во областа на коси и заварување measurement Spec : Материјал : не ' рѓосувачки steel Process : фино брусење, engraving Standard : GBSize : за 0-15mm / 0-0.59 in Thin тип дебелина : за 0.9 mm Thick тип дебелина : за 2.2 mm Usage : Широко се користи во областа на коси и заварување measurement Package листа : 1 * Gauge Notice : 1. Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата