.

.

Кал Пита Жената Леопард Бенд Fedora

Кал Пита Жената Леопард Бенд Fedora

DEN 810.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Место Чисти.Поли чувствува fedora карактеристики леопард бенд со златни метални хардвер и внатрешни работи прилагодливи функција.Една големина одговара на повеќето.Грижа Инструкции : ИЗБРИШЕ се ЧИСТАТ СО ВЛАЖНА КРПА.Поли чувствува fedora карактеристики леопард бенд со златни метални хардвер и внатрешни работи прилагодливи функција.Една големина одговара на повеќето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата