.

.

Деко Прозорец (Сет од 4, 64-инчен Отворено Градина Пламен Конусна Факел Браун Масло Протри Заврши

Деко Прозорец (Сет од 4, 64-инчен Отворено Градина Пламен Конусна Факел Браун Масло Протри Заврши

DEN 1031.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вклучени-Пакет од 4 факели (со потребните додатоци, вклучувајќи 4 факели, 4 долготрајни fiberglass фитили, 12-парче столбови, 4 метал snuffer капи).Материјал : Направен од Железо, Еден факел има 250ml.на факелот на гориво (гориво се продава одделно).Како да се пополни масло : Користете инка или да се направи конус на пластична фолија и да се пополни на нафта во факел.Тоа е лесно достапни на пазарот.Боја : Кафена.Светилка може да се користи во 2 височини : 44" Инчи или 60" Инчи.Боја : Кафена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата