.

.

CRIMMY Маска Eyeglass Синџир Lanyard Држачот за Врвца - Multicolor Семе Мониста Eyeglass Маска Носителот Ѓердан - Читање Стакло Синџири

CRIMMY Маска Eyeglass Синџир Lanyard Држачот за Врвца - Multicolor Семе Мониста Eyeglass Маска Носителот Ѓердан

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.УНИВЕРЗАЛНА EYEGLASS СИНЏИР - Нашите eyeglass синџири имаат специјално дизајнирани Прилагодливи Универзална Конектори кои одговараат на повеќето очила рамки & оружје.Од тесна за да широк, Анти-Лизга циклуси ќе безбедно се одржи на вашите очила.Работи со очила за сонце, читање очила, заштитни очила, и повеќе.SAFE ОЧИЛА СИНЏИР - Исклучителна СЕМЕ МОНИСТА СИНЏИР гарантира дека очила синџир никогаш нема да згаснат.Она што е уште поважно, на синџир е нежна за кожата, нашите очила носителот околу вратот нема да предизвика алергиски чешање дури и потење.МОДЕН EYEGLASS ЃЕРДАН - очила синџир е рачно изработени со премиум СЕМЕ МОНИСТА да бидете сигурни дека ќе се елегантен и стилски.УДОБНО ОЧИЛА РАКА - Мерки 27.6 инчи.Тежина 0.8 унци само, очила носител е удобно доволно за цел ден се носат.МНОГУ УБАВИ и ВНИМАТЕЛЕН ПОДАРОК - Овој практичен и убава ѓердан на eyeglass синџир мора да биде најтопол подарок за мајка ми, девојка, баба, колеги и пријатели.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата