.

.

Aexit 5M 28AWG Електрична опрема за Електрични Бакар Core Флексибилни Силикони Wire Кабел Сина

Aexit 5M 28AWG Електрична опрема за Електрични Бакар Core Флексибилни Силикони Wire Кабел Сина

DEN 2342.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : Силикони Жица;Жица Тип : 28 AWG;Издржи Температура : 200 C.Жица Должина : 5 M / 16.4 Ft;Кабел Надворешниот Кол : 1mm/ 0.04".Основни Кол(Секој) : 0.08 mm;Основни Вкупно Кол : 0.5 mm/ 0.02".Материјал : Силиконска Смола,Tinning Бакар;Надворешна Боја : Сина.Тежина : 13g;Пакет : 1 Buc x Силикони Жица.Широко се користи од страна на домаќинство апарат, светилка осветлени, индустриска опрема, електричен грејач,rc хеликоптер и така натаму.совршен прибор за висока температура работи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата