.

.

Ремингтон Речиси Неуништив Сите-во-Едно Чешлање Комплет, Жолта, PG6855

Ремингтон Речиси Неуништив Сите-во-Едно Чешлање Комплет, Жолта, PG6855

DEN 503.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сите-во-едно флексибилност - ова заврши чешлање комплет вклучува две прилози и шест должина чешли за лицето, главата, и детално се отстранува.Тешки поликарбонат школка - Ова groomer е речиси неуништив.На тешки поликарбонат школка штити високи перформанси за внатрешни работи.Нерѓосувачки челични ножеви - авто-острат ножеви се конструирани за долгорочната прецизност и премиум своите перформанси.Издржливост загарантирана - Живот Ограничена Гаранција се обезбедува долготрајни, моќен чешлање може да зависи.Литиум на Енергија до 90 минути на cordless runtime.Плус, брзо полнење функција ви дава доволно моќ за еден чешлање сесија по 5-Минута бесплатно.Конструиран тешко да трае.На Ремингтон речиси неуништив сите-во-едно чешлање комплет е направен со тешки Поликарбонат школка за долготрајна издржливост и доаѓа со Живот Ограничена Гаранција.Плус, две прилог глави, 5 Snap-За чешли и прилагодливи чешел ви даде сè што треба да изгледа вашиот најдобар.Целосната големина тример карактеристики на само-острат нерѓосувачки челични ножеви за премиум своите перформанси и максимална ефикасност.Носот и уво коса тример прилог се справува Со детали во чувствителните области.Можете да изберете од шест водич чешли да го најдете совршениот должина на лицето коса и пошироко.Литиум батерија обезбедува максимална моќност за конзистентни, високи перформанси со средување на до 90 минути на траење.Оваа целосна чешлање комплет вклучува две прилози и шест должина чешли за лицето, главата, и детално се отстранува.Се најде точната должина сакате со 10-должина прилагодливи фризура чешел и пет брада и слама чешли.Овој детал прилог безбедно ги отстранува несаканите влакна во чувствителните области.Отстранлив прилозите се лесно да се одржуваат со брз исплакнете под славина.Се најде точната должина сакате со 10-должина прилагодливи фризура чешел и пет брада и слама чешли.Лесно продавница целиот комплет, и да однесе на пат за експерт чешлање секогаш кога ви треба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата