.

.

SMLZV Двоен Електричен Градите Пумпа,Билатерални Безболно Исклучување на Автоматска Машина за Молзење,Мајчино Млеко Колектор,Двојно-Раководител Полулегнал Градите

SMLZV Двоен Електричен Градите Пумпа,Билатерални Безболно Исклучување на Автоматска Машина за Молзење,Мајчино

DEN 12749.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★Градите пумпа имитира бебе е природен цицање, нежно масажа на areola и го стимулира доењето. ★Безбедно и хигиенски, анти-рефлукс дизајн спречува млеко од внесување на воздух дуктус и обезбедување хигиена. ★Оваа градите пумпа е идеален за исклучување на движење, удобно вшмукување, доволно мали за да бидат скриени во багажникот или во автомобил за итна употреба. ★Лесно да се соберат и чиста : градите пумпа обезбедува едноставен дизајн со мал број на поединечни делови, кои се лесно да се соберат и да им помогне на мајките заштедите време кога чистење. ★Ние и ветуваме - ако имате било какви прашања по добивањето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Име на производ : Електрични градите pump Style : Електрични aspect Applicable луѓе : постпартална mommy Uses : бришење на градите и да ја задржите lactating Material : Силикони PPMassage и prolact, имитираат, бебето е природен цицање, нежно масажа на areola, стимулирање на доењето.Безбедно и хигиенски анти-рефлукс дизајн спречува млеко од внесување на воздух дуктус и обезбедување хигиена.Лесно да се размонтираат и чиста, се користат високо-квалитетни материјали, покрај домаќинот, исто така, може да биде ставен во врела или дезинфекција кабинет disinfection Easy за носење, мали димензии, без да користите ограничувања.Мулти-јамка за заштита дизајн спречува млеко од тече наназад и подобро да го одржува здравјето на млеко.Зошто се користи градите пумпа?1. Им помогне на мајка да се отвори млеко по породувањето да се стимулира лачење на млеко.2. Избегнувајте градите болка предизвикана од зголемувањето на млеко, градите грутки, mastitis и други прашања.3. Се реши проблемот на млеко складирање надвор, бебето може да се пие во било кое време.4. Се избегне проблемот на млеко трн предизвикани од млеко со прскање на вашето бебе на кожата.тема : Природно крем pacifier прави цицање полесно.Единствена petal масажа перница.Удобно масажа на телото.Едноставно поставување и удобен масажа.Целосно компатибилен систем.Лесно да се чисти и чиста.Обезбедување на квалитет и услуга по продажбата определба : Нашата компанија е посветена на обезбедување на висок квалитет и ниска цена на производи на глобално купувачи, и секогаш инсистира на обезбедување 100% задоволително купување искуство за секој прекрасна клиентите.Ако имате било какви коментари за нашите услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Нетрпение очекувам да вашиот следен покровителство!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата