.

.

Ехо 25.4 кубни Гас 2-мозочен Удар Циклус Edger

Ехо 25.4 кубни Гас 2-мозочен Удар Циклус Edger

DEN 2226.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЕХО ЈП-2620 S дава чиста & заврши тревник подобрување на намалување на жалба.Подобро маневрирање околу објекти со директно вратило. 25.4 cc професионални одделение 2-мозочен удар мотор произведен од воено-одделение магнезиум.ЕХО е ЈП-2620 S директно вратило edger има contoured, умре-фрлија метални штит, со cut-далеку отворен лице за да се намали затнување.Се чувствувате сила и издржливост во лесно да се движи единица кога crating дека свежи работ помеѓу тревникот и тротоарот.ЈП-2620 S има лесен почеток способност и дното гориво трансфер систем и се намалува топлина за полесно ќе се рестартира.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата