.

.

ПРЕДИЗВИКУВАЧ 60 1200D Коњ одѕивот на гласачите Водоотпорен Тешка Тежина Зима Ќебе 5EE20PK

ПРЕДИЗВИКУВАЧ 60 1200D Коњ одѕивот на гласачите Водоотпорен Тешка Тежина Зима Ќебе 5EE20PK

DEN 2399.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

60 инчи.Пинк Црна.Предизвикувач 1200 Denier одѕивот на гласачите тешки-тежина зима ќебе е изградена со rip-стоп водоотпорен, windproof, и дише поли надворешната школка со 210 обвивка. 300 грама на поли пополнете го чува твојот коњ топли и суви во текот на зимата.Ќебе карактеристики прилагодливи двојно пред тока предвремени затворање, bellyband, вратот се прилагоди, и еластична нога ремени за безбедна и сит се вклопуваат.Опашката размавта за дополнителна заштита.Рамо gussets нуди слобода на движење.Руно венеат заштита.Nickle позлатен хардвер.Предизвикувач 1200 Denier одѕивот на гласачите тешки-тежина зима ќебе е изградена со rip-стоп водоотпорен, windproof, и дише поли надворешната школка со 210 обвивка. 300 грама на поли пополнете го чува твојот коњ топли и суви во текот на зимата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата