.

.

3.4 оз Eau De Parfum Спреј Келн за Мажи Fiero Eau De Parfum Спреј од Страна на Xerjoff {Пригоден шопинг}

3.4 оз Eau De Parfum Спреј Келн за Мажи Fiero Eau De Parfum Спреј од Страна на Xerjoff {Пригоден шопинг}

DEN 6971.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

→3.4 оз Eau De Parfum Спреј Келн за Мажи Fiero Eau De Parfum Спреј од Страна на Xerjoff. →Ви донесе светла ново искуство. {лесно знаат}Fiero Келн од страна на Xerjoff, популарниот машки мирис од 2010 година, fiero од xerjoff е мека уште машката комбинација на цитрус, флорални и природни ароми кои создаде долготрајни, природни келн.Првиот spritz е врвот ноти на бергамот, amalfi лимон, крв портокал и lemongrass, која потоа се меша во мека блискиот белешки на neroli, tarragon, мајчина душица и нане.Природни нијанси на ветивер, сандаловина, пачули, кумарин и оревче заврши мирис.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата