.

.

1 Пар Долговечност Живот Заклучување на Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм A6IP5

1 Пар Долговечност Живот Заклучување на Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм A6IP5

DEN 108.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 Пар Долговечност Живот Заклучување на Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм A6 IP5. Големина : Уво Пад : 11 x 10мм(7/16" x 3/8"),Earring Куки 19 x 19mm (0.75" x 0.75").Количина : 1 Пар.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 1 Пар Долговечност Живот Заклучување на Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм A6 IP5.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата