.

.

1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм K1NM1 Лист Остава

1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм K1NM1 Лист Остава

DEN 74.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм K1 NM1 Лист Лисја.Големина : Уво Пад : Години : 11x22mm(7/16"x55/64"),Earring Куки Прибл : 19x19mm (0.75" x 0.75").Објектот Пакет Количина : 1 Парови.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Илјадници накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм K1 NM1 Лист Лисја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата