.

.

1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм B4EM7 Патлиџани

1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм B4EM7 Патлиџани

DEN 75.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм B4 EM7 Патлиџани.Големина : Уво Пад : Години : 8mm x 20mm x 5mm(5/16"x25/32"x3/16"),Earring Куки Прибл : 19x19mm (0.75" x 0.75").Објектот Пакет Количина : 1 Парови.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Илјадници накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм B4 EM7 Патлиџани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата