.

.

Beadaholique Пиштол Метал Позлатен Earring Куки Бубрезите Жици 25mm (10 Пара)

Beadaholique Пиштол Метал Позлатен Earring Куки Бубрезите Жици 25mm (10 Пара)

DEN 1480.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Куките се направени од пиштол метал позлатен месинг.Никел и олово слободни.Ултра висока мода earring жици по прифатлива цена.Вашите дизајни ќе се откажам ниско, под уво лобус, што ги прави навистина стојат за разлика од "редовни" обетки.Традиционалните бубрезите стил жица има отворен јамка за вашиот дизајн.Едноставен, но сигурно свиткана жица кука latch во база.Meaurements : 25мм долго, 12mm широк во најширока точка.Жица е 22 Колосек.Куките се направени од пиштол метал позлатен месинг.Никел и олово слободни.Ултра висока мода earring жици по прифатлива цена.Вашите дизајни ќе се откажам ниско, под уво лобус, што ги прави навистина стојат за разлика од "редовни" обетки.Традиционалните бубрезите стил жица има отворен јамка за вашиот дизајн.Едноставен, но сигурно свиткана жица кука latch во база.Meaurements : 25мм долго, 12mm широк во најширока точка.Жица е 22 Колосек.Количина : 20 Парчиња (10 Пара) на Овој објект се ДОВЕДЕ-СЛОБОДНИ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата