.

.

Sperrins Tassel Обетки Дополнителните Layerd Фитили Tassel Капка Обетки за Жени, Девојки Подарок Изјава Обетки Вљубените Роденден Подароци

Sperrins Tassel Обетки Дополнителните Layerd Фитили Tassel Капка Обетки за Жени, Девојки Подарок Изјава Обетки

DEN 43.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

легура.Должина и ширина 7.6*0.7 cm.Жените долго tassel dangle обетки,погодна за секојдневно носење, свадба, датумот, матурска или било прилики сакате да бидат повеќе шармантна и да добиете повеќе комплименти.Тивко четки вашето рамо и го прави всушност, дури и да се чувствувате убаво.Целосната на Бохемија чувства кои се романтични и елегантен, додадете повеќе женски темперамент за вас.Жените долго tassel dangle обетки,погодна за секојдневно носење, свадба, датумот, матурска или било прилики сакате да бидат повеќе шармантна и да добиете повеќе комплименти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата