.

.

Holibanna Јасно Силикони Earring Backings Мека Уво Безбедност Назад Влошки Backstops Куршум Спојки Затка Earring Грбот Замена за Риба Кука Earring Studs Карики 50pcs

Holibanna Јасно Силикони Earring Backings Мека Уво Безбедност Назад Влошки Backstops Куршум Спојки Затка Earring

DEN 95.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Голем сет на уво додатоци за женски пријатели.Одлична замена за изгубениот earring грб, одговара на повеќето стандардни постови. 50pcs уво студ влошки, доволна количина одговара на вашите потреби.Лесно да се сфати, да остане во место обезбедување обетки против водат за исчезнати.Добар квалитет обетки затка за користење со двете пост и кука тип обетки.Description This објектот е збир на 50pcs уво студ влошки, кој е направен од премиум смола материјал, анти-пропадна, стабилна, невидлив, мал, лесен и пренослив, совршен за висок квалитет на обетки.Голем сет на уво додатоци за женски пријатели.Функција - Боја : Бела.- Материјал : Смола.- Пакување Големина : Прибл.0.5 x 0.3 х 0.3 цм.- Направени од премиум материјали, тоа е издржлив и удобен за носење.- Добар квалитет обетки затка за користење со двете пост и кука тип обетки.- Лесно да се сфати, да остане во место обезбедување обетки против водат за исчезнати.- Одлична замена за изгубениот earring грб, одговара на повеќето стандардни постови.- Голем сет на уво додатоци за женски пријатели. - 50pcs уво студ влошки, доволна количина одговара на вашите потреби.Пакет Including50 x уво студ влошки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата