.

.

QuickSwap DIY Основните Обрачот Earring Наоди Материјали Fastener Leverback 4 Боја Обетки Материјал За Мода Dangle Earring Одлуки -1168

QuickSwap DIY Основните Обрачот Earring Наоди Материјали Fastener Leverback 4 Боја Обетки Материјал За Мода

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СОВРШЕН ПОДАРОК - Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, Венчавка, денот на Благодарноста, Божик, Нова година, Денот на Вљубените, Роденден, Матура Сезона и Партијата за вашата девојка, партнер, пријателите, сопруга, мајка, ќерка и си истиот.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : елеганцијата и едноставен флексибилност на ова парче да го направи модерно прилог на било облека, гламурозна додаток за повеќе формални прилики, или еден прекрасен подарок за вашата сакана.ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Ние нудиме широк спектар на производи кои целото семејство ќе се љубов, од омилениот ликови да се движат брендови.Со цел да биде all inclusive, нашиот производ линии ќе биде за секого : жени, мажи, и секој друг.Ние нудиме прифатливи парчиња, додека никогаш не се даваа на квалитет.Грижа за Вашиот Накит : за Да го заштитите вашиот позлата, ве молиме да го отстраните вашиот накит пред миење на рацете, пливање, вежбање, чистење, и пред примена на било каков вид на лични тело производ.Чувајте ги вашите накит висок сјај со избегнување на контакт со сапун, парфем, лосион, шминка, коса и производи за чистење.Добра Услуга : Ние обезбеди 24/7 услуги на клиентите.Ние и ветуваме да ви донесе најдобри шопинг искуство.Среќен шопинг со доверба.Mainstone : AA+ Micro Круг Намали Кубни Zirconia Meterial : Месинг / Copper Function : Додатоци за DIY Хривнија Накит Making Standard : Никел Олово Кадмиум Слободни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата