.

.

JBL Мелодија 225TWS Вистински Безжична Earbud Слушалки - JBL Чист Бас Звук, Bluetooth, 25H Батеријата, Двојно се Поврзете, Мајчин Говорен Асистент (Бела)

JBL Мелодија 225TWS Вистински Безжична Earbud Слушалки - JBL Чист Бас Звук, Bluetooth, 25H Батеријата, Двојно

DEN 1198.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .JBL ЧИСТ БАС ЗВУК : Дополнување на фестивали и концерти низ светот за неколку децении, сега JBL носи свој свет живот, со неверојатна Чист Бас звук во овие безжични earbuds.БЕЗЖИЧНА ВО СТИЛ : Искуство вкупно слобода без кабли со Вистинската Безжична JBL Мелодија 225 TWS earbuds.Со 6 различни бои, ќе бидете во можност да го најдете совршениот пар на earbuds да одговара точно кој сте.ДО 25 ЧАСА на БАТЕРИЈАТА (5 ПЛУС 20) : овие слушалки имаат доволно батеријата да трае цел ден и цела ноќ.Чувајте ги вашите сопствени приватни концерт ќе онолку долго колку што може да се задржи.DUAL-ПОВРЗЕТЕ : моќта на Двојна Поврзете ви дава избор да се беспрекорно уживате во музика или остварувате повици или на едната или на двете пупки.И животниот век на батеријата држи чекор со вас, како можете да одржите една earbud полнење, додека користење на другиот.ЕЛЕГАНТНИ ПОЛНЕЊЕ СЛУЧАЈ : На полнење случај за JBL Мелодија 225 TWS безжични слушалки е како смислено дизајниран како earbuds тоа има, со облик инспирирана од речен камен, меки тело, и криви капак што се појавува да ви дава брз пристап до вашите пупки.Вклучени компоненти : JBL МЕЛОДИЈА 225 TWS Слушалки, Тип-C полнење преку USB кабел за Полнење случај.Безжична комуникациска технологија : Bluetooth.JBL Мелодија 125 TWS Вистински Безжична Во уво Слушалки Чист Бас.Нула Кабли со JBL Мелодија 125 WS.Уживајте во вашиот свет.Без разлика дали сте подесени во музика или преземање на повици, имаш никакви кабли да се одржи назад.Само носат JBL Мелодија 125 TWS earbuds да започнете со чувство на звук, како тие веднаш се поврзете со вашиот уред инстант ќе ги извади на случајот.Dual Поврзете ви овозможува да го користите или earbud, или и двете, во секое време што го сакате.Вашите омилени уметници неверојатна звук благодарение на JBL Чист Бас.Со до 32 часа на батеријата и удобно се вклопуваат, што може да се задржи музика случува во текот на целиот ден и ноќта.Изберете од неверојатна палета на бои да се најде вистинската безжични слушалки за да одговара на вашиот личен стил.Точно Безжични Слушалки.JBL Чист Бас Звук.До 32 часа траење на Батеријата.Брзо Пар овозможено од страна на Google.Dual Се Поврзете.Удобно.Hands-free повици со гласовен асистент.JBL има изведувано на повеќето прецизен, одлична звук се најде во голема места низ светот.Harman е мисија и визија е да го направи животот многу повеќе поврзани, забавни, персоналните и продуктивни.Компанијата ги комбинира страст и цел да се дизајнира smart производи системи, софтвер и услуги за да се поврзете на луѓето каде и да се тие.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата